……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Formy płatności i koszty dostawy  

Przy zamówieniach w sklepie https://bybijou.pl/ honorujemy następujące formy płatności:  
1. Przelewy24 – Płatność online za pomocą systemu płatności internetowych Przelewy24.  
2. Przelew tradycyjny – Zakupy w naszym sklepie można opłacić za pośrednictwem tradycyjnego przelewu na niżej podane konto, w jego tytule podając numer zamówienia.  

Dane do przelewu tradycyjnego:  

Bijou s.c. 
Ul.Bema 40c 
11-200 Bartoszyce 

Nr rachunku bankowego w Millenium Bank: 53116022020000000328679015 

Dostawy zamówień realizujemy za pomocą firmy InPost i Poczty Polskiej.  

Koszty dostawy (niezależnie od wybranej formy płatności) są następujące:  

  • Paczkomat: 14.99 zł 
  • Kurier InPost: 18.99 zł 

Czas realizacji zamówienia  

  • Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.  
  • W przypadku zamówień z formą płatności z góry, tj. przelew lub za pośrednictwem serwisu Przelewy24, realizacja oraz wysyłka zamówienia nastąpi po otrzymaniu zapłaty.  
  • Przesyłki dostarcza firma kurierska InPost, czas dostawy to ok. 1-2 dni roboczych, oraz Poczta Polska, czas doręczenia zależy od zasad wewnętrznych Poczty.  
  • Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Nie wysyłamy biżuterii z dostawą na weekend.  
  • W przypadku złożenia przez klienta kilku zamówień w różnym czasie, których realizacja wymaga różnych terminów wysyłki, możliwa jest ich łączna realizacja, przy czym za termin dostawy uznaje się ten najbardziej odległy.  
  • Realizacja zamówień przekraczających granice terytorialne Polski odbywać się będzie w drodze indywidualnych porozumień z klientem.  

Reklamacje i zwroty  

Wszystkie naprawy gwarancyjne wykonywane są przez serwis producenta. Podstawą do wykonania naprawy gwarancyjnej jest numer zamówienia ze Sklepu zgłoszony wraz z reklamacją poprzez fomularz kontaktowy na stronie https://bybijou.pl/kontakt. Serwis ma 14  

dni na wydanie opinii dot. sposobu rozpatrzenia reklamacji. Po otrzymaniu takiej opinii przekazujemy ja Państwu drogą mailową.  

Zwroty  

Zwrot towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym możliwy jest w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu należy odesłać produkt wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy na podany niżej adres: 
Bijou s.c.,  
ul. Bema 40c,  
11-200 Bartoszyce 

Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz oryginalne opakowanie nie może nosić śladów użytkowania. Bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. 

Składanie i obsługa reklamacji  

Reklamacje na produkt zakupiony w Sklepie internetowym realizowane są w ten sam sposób jak zwrot (adres podany w punkcie o zwrotach). W razie pytań prosimy o kontakt.