……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Aby zakupy z BIJOU były jeszcze przyjemniejsze, mamy dla Ciebie garść informacji dotyczących realizacji zamówień, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo i komfort zakupów!

Dostępne formy płatności

Przy zamówieniach w sklepie https://bybijou.pl/ honorujemy następujące formy płatności:  
1. Przelewy24 – Płatność online za pomocą systemu płatności internetowych Przelewy24.  
2. Przelew tradycyjny – Zakupy w naszym sklepie można opłacić za pośrednictwem tradycyjnego przelewu na niżej podane konto, w jego tytule podając numer zamówienia.  

Dane do przelewu tradycyjnego:  

Bijou s.c. 
Ul. Bema 40c
11-200 Bartoszyce 

Nr rachunku bankowego w Millenium Bank: 53116022020000000328679015 

Koszty dostawy​

Dostawy zamówień realizujemy za pomocą firmy InPost i Poczty Polskiej.  

Koszty dostawy (niezależnie od wybranej formy płatności) są następujące:  

  • Paczkomat: 14.99 zł 
  • Kurier InPost: 18.99 zł 

Czas realizacji zamówień​

 Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych. 

  1. Zamówienie złożone po godzinie 15:00, uważa się za przyjęte do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wpłynięcia zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.  
  2. W przypadku zamówień z formą płatności z góry, tj. przelew lub za pośrednictwem serwisu Przelewy24, realizacja oraz wysyłka zamówienia nastąpi po otrzymaniu zapłaty.  
  3. Przesyłki dostarcza firma kurierska InPost, czas dostawy to ok. 1-2 dni roboczych, oraz Poczta Polska, czas doręczenia zależy od zasad wewnętrznych Poczty.
  4. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Nie wysyłamy biżuterii z dostawą na weekend.  
  5. W przypadku złożenia przez klienta kilku zamówień w różnym czasie, których realizacja wymaga różnych terminów wysyłki, możliwa jest ich łączna realizacja, przy czym za termin dostawy uznaje się ten najbardziej odległy.  
  6. Realizacja zamówień przekraczających granice terytorialne Polski odbywać się będzie w drodze indywidualnych porozumień z klientem.  

Reklamacje i zwroty​

Wszystkie naprawy gwarancyjne wykonywane są przez serwis producenta. Podstawą do wykonania naprawy gwarancyjnej jest posiadanie paragonu lub faktury zakupu oraz zgłoszenia reklamacji poprzez fomularz kontaktowy na stronie https://bybijou.pl/kontakt. Serwis ma 14 dni na wydanie opinii dot. sposobu rozpatrzenia reklamacji. Po otrzymaniu takiej opinii przekazujemy ja Państwu drogą mailową lub telefonicznie.  Reklamacje można również zgłosić w salonach stacjonarnych  

 

Zwroty  

Zwrot towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym możliwy jest w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby dokonać zwrotu należy odesłać produkt wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy na podany niżej adres: 
Bijou s.c.,  
ul. Bema 40c,  
11-200 Bartoszyce 

Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz oryginalne opakowanie nie może nosić śladów użytkowania. Bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. 

 

Składanie i obsługa reklamacji  

Reklamacje na produkt zakupiony w Sklepie internetowym realizowane są w ten sam sposób jak zwrot (adres podany w punkcie o zwrotach). W razie pytań prosimy o kontakt.