……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Bijou s.c.

NIP 7432032453
REGON 367554978

+48 579 829 835
kontakt@bybijou.pl

Zapraszamy Państwa do świata piękna i elegancji, który Bijou wyznacza jako standard wśród salonów jubilerskich we wschodniej Polsce. Od samego początku naszej niezwykłej podróży stawiamy na najwyższą jakość naszych wyrobów, nieustannie dążąc do doskonałości w każdym detalu. Dlatego też, z dumą podkreślamy, że udało się nam zdobyć zaufanie i uznanie naszych klientów, których liczba systematycznie rośnie.  

W naszym salonie jubilerskim nie znajdziecie Państwo przypadkowych wyrobów. Nasza oferta to wyłącznie owoc długotrwałego poszukiwania, selekcji i współpracy z renomowanymi polskimi i zagranicznymi producentami, którzy podobnie jak my, kładą nacisk na doskonałą jakość i niepowtarzalny design. Nasze wyroby nie tylko emanują pięknem, ale także opowiadają historie miłości, pasji i wyjątkowych chwil. 

Bijou to więcej niż tylko salon jubilerski. To miejsce, w którym piękno łączy się z tradycją, a elegancja spotyka się z innowacją. Jesteśmy dumni z tego, że możemy towarzyszyć w ważnych momentach Waszego życia, a nasza biżuteria staje się częścią Waszych wspomnień. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontynuowania tej pięknej podróży w świat Bijou.

SALON
BARTOSZYCE

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY

+48 579 829 835

pn-so: 9:00-20:00

WYŚLIJ ZAPYTANIE!

Zawsze chętnie pomożemy! Jeżeli masz pytania co do produktów, dostawy lub zamówień większych ilości…. skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.