Świętuj 5. urodziny z BIJOU!
40.jpg

BIJOU - jubiler na piątkę. Świętuj razem z nami.

2021 to niezwykły rok dla marki BIJOU. Dopiero co w marcu świętowaliśmy uroczyste otwarcie naszego piątego salonu stacjonarnego, tym razem w Lidzbarku Warmińskim, a już szykujemy się do kolejnego święta!

Już 5 lat jesteśmy z Wami...

Jeszcze w tym miesiącu, BIJOU będzie obchodzić swoje piąte urodziny! Jak zauważyliście, liczba 5 jest dla marki wyjątkowa - z tej właśnie okazji, od 17 maja do 21 maja, szykujemy 5 dni pełnych konkursów, promocji, zabaw i innych atrakcji! Będziemy zaszczyceni, jeżeli dołączycie się do obchodów 5. urodzin BIJOU. W akcji udział biorą współpracujący z nami partnerzy, którzy przygotowali bardzo wiele upominków, które będzie można wygrać, biorąc udział w konkursie. Wystarczy odwiedzić salon BIJOU w dniach 17-21 maja, dokonać zakupu na dowolną kwotę i wypełnić formularz konkursowy.

Zapraszamy do obserwowania:

Będziemy na bieżąco informować o czekających na Was atrakcjach we wszystkich salonach stacjonarnych - świętujemy w Bartoszycach, Giżycku, Suwałkach, Ełku i Lidzbarku Warmińskim. W każdym z miast przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe konkursy, rabaty i nagrody.

Zobacz kto bierze udział w akcji:

Ełk:

Giżycko:

Bartoszyce:

Suwałki:

Lidzbark Warmiński:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl