Nowy salon jubilerski BIJOU - Lidzbark Warmiński
36.jpg

Już 26 marca zostanie otwarta nowa galeria handlowa w Lidzbarku Warmińskim. Pasaż Warmiński to jedyny w swojej kategorii i tak nowoczesny obiekt handlowy na mapie Lidzbarka Warmińskiego. Na łącznej powierzchni około 6 tys. mkw. będziecie mieli szansę dokonać zakupów w tak popularnych sklepach jak Rossmann, CCC, Pepco, KIK czy Biedronka. Nowa galeria handlowa w Lidzbarku Warmińskim znajduje się tuż przy drodze krajowej 51 na trasie Olsztyn - Lidzbark Warmiński na ul. Olsztyńskiej 6 i posiada własny parking na ponad 150 aut. Wraz z planowanym oficjalnym otwarciem galerii dnia 26 marca 2021 r., będziecie mogli również odwiedzić nasz najnowszy salon jubilerski BIJOU. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was szereg niesamowitych atrakcji oraz promocji, które uświetnią uroczystą inaugurację naszego piątego salonu stacjonarnego.

Lidzbark Warmiński - jubiler jakiego jeszcze tutaj nie było


BIJOU to sieć salonów jubilerskich działająca na terenie Polski północno-wschodniej. Każdy nowo otwarty przez nas salon to efekt ciężkiej pracy oraz rosnącego doświadczenia wszystkich osób zaangażowanych w rozbudowę marki. Analizując napotkane problemy, osiągnięte sukcesy i zebraną wiedzę, jesteśmy w stanie zaprezentować Wam zupełnie nową jakość - nasz nowy jubiler w Lidzbarku Warmińskim to owoc konsultacji z Klientami, wsłuchiwania się w Wasze opinie i potrzeby. Jesteśmy tu po to, by rozświetlić i upamiętnić najważniejsze dla Was życiowe chwile podarunkami idealnymi - gustowną złotą i srebrną biżuterią, eleganckimi zegarkami czy rocznicowymi pamiątkami. BIJOU to marka, która towarzyszy Wam w tworzeniu najpiękniejszych wspomnień z życia i jesteśmy z tego faktu niesamowicie dumni.

Piękna biżuteria w Lidzbarku Warmińskim


Nasz asortyment dopasowujemy do lokalnych potrzeb naszych Klientów aktywnie realizując Wasze marzenia i oczekiwania względem tego, co chcielibyście móc kupić w idealnym salonie jubilerskim. W stałej ofercie, którą już od 26 marca będziecie mogli nabyć w Lidzbarku Warmińskim, posiadamy złoto próby 585 w tym obrączki ślubne, srebro najwyższej próby 925, zegarki męskie i damskie oraz atrakcyjny wybór biżuterii modowej, w tym nasze autorskie kolekcje BIJOU Individual, BIJOU One Letter, BIJOU Zodiac czy BIJOU Charms.

Atrakcje w Lidzbarku Warmińskim - BIJOU 2021 - czekamy na Was

Z okazji otwarcia salonu jubilerskiego w Lidzbarku Warmińskim, przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych atrakcji, które - uwaga! - będą codziennie inne, a świętować z Wami planujemy przez cały weekend, do niedzieli włącznie. Już od godziny 9 w piątek 26 marca czekamy na Was z rabatami, konkursami, prezentami dla pierwszych Klientów i słodkim poczęstunkiem dla starszych i młodszych odwiedzających. Zapraszamy również na naszego Facebook’a i Instagrama, gdzie znajdziecie szczegółowy opis zorganizowanych przez nas atrakcji oraz jeszcze jeden konkurs, tym razem internetowy.

Do zobaczenia 26 marca w Lidzbarku Warmińskim. Nie możemy się Was doczekać - zespół BIJOU.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl