6 najczęściej popełnianych błędów przy zakupie obrączek ślubnych
26.jpg

Wybór obrączek ślubnych to jedna z najważniejszych decyzji, które przyjdzie Wam podjąć podczas przygotowań do Waszego święta. Symbolizują one nieskończoność Waszej miłości oraz trwałość złożonej sobie wzajemnie przysięgi. Warto skrupulatnie przygotować się do wizyty w salonie jubilerskim oraz na spokojnie zastanowić się jakie dokładnie obrączki spełnią wszystkie Wasze oczekiwania i będą Wam przez lata wdzięcznie przypominać o cudownym dniu Waszych zaślubin.

W poniższym artykule zebraliśmy listę 6 najczęściej popełnianych błędów podczas zakupów obrączek. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda Wam się ich uniknąć, a Wasz końcowy wybór będzie Was cieszył przez lata.

1. Odkładanie zakupu obrączek na ostatnią chwilę


  Tak jak suknia Panny Młodej i garnitur Pana Młodego mogą wymagać drobnych poprawek, tak może się okazać, że obrączki, które wybierzecie będą potrzebować, np. korekty rozmiaru czy graweru. Warto zamówić obrączki stosunkowo wcześniej, by były do Was idealnie dopasowane, a dzień ślubu napawał Was radością i ekscytacją, a nie stresem z powodu zbyt luźnych obrączek, które będziecie obawiali się zgubić w tańcu.

  2. Oszczędzanie na obrączkach


   Obrączki ślubne to jednorazowy zakup na całe życie. Warto zainwestować w złoto lepszej próby 585, które nie niesie z sobą ryzyka zaśniedzenia czy wywołania reakcji alergicznych, które mogą zdarzyć się w przypadku obrączek niskiej próby 333. W salonach BIJOU oferujemy wyłącznie złoto próby 585 z hipoalergicznego stopu - jest to próba droższa, ale jednocześnie najtrwalsza i najodporniejsza na uszkodzenia mechaniczne, nie niosąca z sobą ryzyka wywołania alergii.

   3. Brak ustalenia wspólnej wizji Waszych obrączek


    Zanim odwiedzicie salon jubilerski, warto przedyskutować między sobą na jakich obrączkach Wam zależy i zastanowić się nad ‘złotym środkiem’, jeżeli Wasze wizje są bardzo różne. Nic tak nie psuje nastroju chwili, gdy dopiero podczas zakupu dowiadujecie się, że jednemu z Was marzą się skromne, proste obrączki, a drugiemu - ekstrawaganckie, trójkolorowe i wysadzane diamentami. Komunikacja jest podstawą szczęśliwego związku, a ustalenie między sobą Waszych wzajemnych oczekiwań oszczędzi Wam niepotrzebnego stresu i zaskoczenia, gdy zobaczycie przed sobą kilka palet z najróżniejszymi wzornikami dostępnych modeli. Zawsze istnieje opcja kupna dwóch zupełnie różnych obrączek, a nadania im wspólnego mianownika poprzez wykorzystanie tego samego koloru złota lub identycznego graweru.

    4. Zakup obrączek przez internet


     Internet jest wspaniałym źródłem inspiracji i pozwala nabyć odpowiednią wiedzę niezbędną do podjęcia właściwego wyboru, jednakże niesie z sobą ryzyko zakupu obrączek nie dopasowanych do Waszych indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego serdecznie namawiamy do odwiedzin w naszych salonach stacjonarnych BIJOU w Bartoszycach, Giżycku, Suwałkach i Ełku, aby z pomocą wykwalifikowanej obsługi rozwiać wszelkie istniejące wątpliwości, poznać dokładnie swój rozmiar palca oraz zobaczyć wzorniki na żywo.

     5. Kierowanie się chwilową modą


      Tak jak w branży odzieżowej, w jubilerstwie również zmieniają się trendy i panująca moda. Zanim ulegniecie zachwytowi nad niespotykanymi obrączkami, zastanówcie się czy, np. za 10 lub 20 lat wybrany wzór nadal będzie wydawał się Wam ładny i pasujący do Was. Jeżeli jesteście tego pewni - śmiało korzystajcie z najnowszych wynalazków sztuki jubilerskiej. Jeżeli jednak macie jakieś wątpliwości co do wzoru - wybierzcie model bardziej klasyczny i ponadczasowy.

      6. Nie wzięcie pod uwagę codziennego stylu życia


       Jeżeli prowadzicie intensywny tryb życia oraz planujecie nie zdejmować już nigdy swoich obrączek, warto zainwestować w złoto lepszej próby 585 oraz zrezygnować z kamieni jubilerskich, który przy bardzo aktywnym trybie życia mogą z biegiem czasu powypadać. Warto dopasować obrączki nie tylko do Waszego gustu, ale również trybu życia.

       Dlaczego warto wybrać obrączki BIJOU?


       • udzielamy bezterminowej gwarancji na nasze obrączki;
       • oferujemy wyłącznie złoto próby 585;
       • obrączki wykonujemy z hipoalergicznego stopu;
       • oferujemy bezpłatny grawerunek laserowy;
       • oferujemy złoto w kolorach żółtym, białym i różowym w dowolnie wybranej przez Was konfiguracji;
       • realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia indywidualne;
       • oferujemy rabat -15% od cen producenta;
       • do każdej pary zamówionych obrączek dodajemy piękną, niedostępną w sprzedaży bransoletkę ‘Wedding Day’.

       Jeżeli planujecie wziąć ślub w 2021 roku, zapraszamy Was do salonów stacjonarnych BIJOU w Bartoszycach, Giżycku, Suwałkach i Ełku po papierową wersję naszego katalogu obrączek, obejrzenie wzorników poszczególnych modeli oraz otrzymania dodatkowych informacji i porad od naszej wykwalifikowanej kadry. Więcej dostępnych wzorów, jak również katalog obrączek ślubnych BIJOU 2021 znajdziecie również na naszej strony bybijou.pl.

       do góry
       Sklep jest w trybie podglądu
       Pokaż pełną wersję strony
       Sklep internetowy Shoper.pl